معرفی دیاگ بالابرهای هالوت


دیاگ بالابرهای هالوت :


این دستگاه بصورت انحصاری برای ماشین آلات هالوت طراحی گردیده کاربرد اصلی آن نمایش خطاها و وضعیت کلیه قطعات به همراه سنسورها و ولوهای آن می باشد در ضمن دارای پنج زیرمنوی کاربردی که به کمک آن می توان سرعت تمامی حرکتها من جمله بالابری ، چرخش و... را تنظیم نموده همچنین منوی مربوط به خطاها کمک می کند در کوتاهترین زمان به نقطه معیوب رسیده و ایراد را برطرف نموده.

در زیر به کلیاتی از این دستگاه دیاگ خواهیم پرداخت :

1. پارامترها ( Parameters )
2. ورودی و خروجی ها ( Input – Output )
3. وضعیت کلی دستگاه ( Diagnostic )
4. اطلاعات دستگاه ( Information )
5. خطاها ( Failures )

1.پارامترها :
با استفاده از این قسمت تکنیسن آموزش دیده می تواند سرعت تمامی حرکتهای دستگاه بعنوان مثال بوم، آرم، تورت و . . . را بنا به درخواست مشتری تغییر دهد.

2. ورودی و خروجی ها :
در این قسمت می توان وضعیت سنسورهای موجود، ولوها، میکروسوییچ ها، کلیدها را بررسی نمود و از شرایط خاموش و روشن یا قطع و وصل بودن آنها مطلع شد.

3.وضعیت لحظه ای بلوکها و مدارات برقی دستگاه :
در این منو می توان بصورت مجزا وضعیت کامل بلوکهای بالابری، چرخشی ،سبد و حرکتی را به همراه تک تک ولوهای موجود ، همچنین وضعیت کامل موتور به همراه سنسورهایش و وضعیت کامل مدار شارژر و به همراه آمپراژ و ولتاژ آن بررسی نمود.

4.اطلاعات کلی ماشین :
در این منو اطلاعاتی در مورد ماشین مانند سال ساخت، سریال نامبر آن، ورژن برنامه بکار رفته درآن و... وجود دارد .

5. خطاها :
این قسمت بسیار مهم و کاربردی می باشد زیرا بصورت واضح قطعه یا قسمت معیوب را مشخص و کمک می کند در کوتاه ترین زمان ایراد دستگاه برطرف و دستگاه تعمیر گردد.