درباره ما

اگر ارشمیدس را خالق بالابر ساده و اتوود را خالق آسانسوری اولیه فرض کنیم، باید آقای پير سابو را هم به عنوان مبتکر ساخت بالابرهاى نوین نام ببریم؛ فردی که هم اکنون بزرگ ترین کارخانه ساخت بالابر را در اتحاديه اروپا به نام وی و با نام تجارى Haulotte Group در شهر ليون فرانسه با بیش از 130 سال تجربه و تولید بیش از 36000 دستگاه در سال و با داشتن بیش از 100 نمایندگی در سراسر دنیا ، بعنوان اولین تولید کننده بالابر در اروپا ثبت می باشد.
شركت كندوكاوماشين نماينده انحصارى فروش و خدمات پس از فروش گروه توليدى هالوت فرانسه از سال ١٣٨٣ ارايه كننده كامل ترين وایمن ترین مجموعه بالابر و تامين كننده اولين بالابر با ارتفاع بيش از ٤٠ متر را در ايران به نام خود ثبت كرد.

شرکت کندوکاوماشین

شرکت کندوکاوماشین (سهامی خاص) درتاریخ 1377/08/30 با شماره ثبت 145314 در اداره ثبت شرکتهای تهران به ثبت رسیده است. این شرکت با حضور مستمر خود از سال 1383 ارائه کننده کاملترین مجموعه بالابر و همچنین اولین ارائه کننده بالابر خودکِشِشی با ارتفاع بالا در ایران است.

اخذ نمایندگی انحصاری فروش و خدمات پس از فروش گروه تولیدی Haulotte فرانسه ، Barin ایتالیا ، Omme Lift دانمارک در ایران و ارائه بیش از 130 مدل انواع بالابر تا ارتفاع 90+ متر با دسترسی افقی 35 متر از دیگر افتخارات این مجموعه می باشد.

Haulotte Group

گروه تولیدی هالوت فرانسه با بیش از 130 سال تجربه و تولید بیش از 36000 دستگاه در سال و با داشتن بیش از 100 نمایندگی در سراسر دنیا ، بعنوان اولین تولید کننده بالابر در اروپا می باشد.

Omme Lift :

شرکت امه لیفت در سال 1906 میلادی در کشور دانمارک تأسیس گردید. این شرکت با بیش از 100 سال سابقه، هم اکنون جزو تولید کنندگان مطرح بالابر در اروپا می باشد. از جمله تولیدات این شرکت می توان به انواع بالابرهای عنکبوتی (Spider) از ارتفاع 10 متر تا 47 متر در مدل های برقی و دیزلی اشاره کرد.

Barin :

شرکت برین تولید کننده از دهه 60 در زمینه طراحی و ساخت دستگاه های بازرسی پل و بالابر مشغول بوده و ارائـه کننده انـواع بـالابر کـامیونی از ارتفاع 44 متر تا 90 متر و پایین بـر از -1 متر تا -35 متر و راهروهای بازرسی پل با دسترسی افـقی 23 متر می باشد.

اهداف شرکت کندوکاوماشین (ارائه کننده کاملترین مجموعه بالابر در ایران) هدف ما حمایت مشتریان بوسیله گارانتی بهینه ، خدمات پس از فروش سریع و ارائه انواع تجهیزات بالابر متناسب با فضاهای مورد درخواست مشتریان محترم می باشد. جهت رسیدن به این هدف محدوده خدماتی خود را در سراسر کشور با تلفیقی از کیفیت و در دسترس بودن گسترش داده ایم.