بالابر تلسکوپی

بالابر تلسکوپی Teleccopic Boomt

بالابر مفصلی

بالابر مفصلی Articulated Lift

بالابر آکاردئونی

بالابر آکاردئونی Scissor Lift

بالابر ستونی

بالابر ستونی Electric Vertical Mast

بالابرهای تک ستون ریلی

بالابرهای تک ستون ریلی Push Around

لیفتراک تلسکوپی

لیفتراک تلسکوپی Telehandler
اجاره بالابر

اجاره بالابر



شرکت کندوکاوماشین اقدام به ارائه انواع بالابر های نفری جهت اجاره می نماید. اجاره بالابر های این شرکت به صورت بلند مدت در خدمت مشتریان عزیز قرار میگیرد و مشتریان محترم می توانند در ارتفاع های مختلف از 6 متر تا 43 متر برای کار در ارتفاع از بالابرهای اجاره ای این شرکت استفاده نمایند.
همچنین ارائه این سرویس درکلیه شهرهای ایران امکان پذیر می باشد.
نرخ اجاره بالابر بر اساس مدت زمان مورد نیاز، شرایط محیطی و نوع کاربری و دستگاه متفاوت می باشد.
در صورتی که نیاز به اجاره بالابر دارید با ما تماس بگیرید.

بالابر دسته دوم

بالابردست دوم



شرکت کند و کاو ماشین برای آن دسته از مشتریانی که نیاز به خرید بالابر دست دوم دارند، اقدام به ارائه انواع بالابرهای خارجی با برند هالوت می نماید.
مشتریان می توانند با ارسال مشخصات بالابر مورد نیاز خود در خصوص بالابرهای دست دوم، در لیست تقاضا قرار گرفته تا در اولین فرصت، کارشناسان شرکت، بالابرهای موجود مطابق با نیاز مشتری را معرفی نمایند.
همچنین آن دسته از مشتریانی که قصد فروش بالابر دست دوم خود را دارند می توانند ضمن تماس با کارشناسان ما در لیست بالابرهای دست دوم موجود این شرکت قرار گرفته و بالابر خود را به فروش برسانند.

قیمت بالابر


شرکت کندوكاوماشين ارائه كننده كاملترين مجموعه بالابر در ايران و نماينده انحصارى فروش و خدمات پس از فروش هالوت فرانسه محصولات بالابرمختلفی شامل انواع بالابر مفصلى و بالابر تلسكوپى ، عنكبوتى ،....،. با مکانیزمهای برقى و ديزلى برای نیازهای مشتریان محترم ارائه مى نمايد . با توجه به نوع و ارتفاع کاری بالابرها قیمت محصولات نیز متفاوت است..
قیمت بالابر های كندوكاو ماشين باعنايت به كيفيت و كارايي فوق العاده آن مقرون به صرفه بوده و از نظر گارانتی و خدمات پس از فروش نیز پوشش بهتر و اسانتری را برای مشتریان فراهم میسازد .
هم اکنون کندوكاوماشين بالابر های خود را در ٩ دسته كلى و بيش از ٨٠ مدل محصول ارايه مى نمايد كه اين تنوع جزء بى نظيرترين نوع ارايه محصول در دنيا مى باشد .

استعلام قیمت بالابر :
مشتریان محترم برای اگاهی و استعلام قیمت بالابر با یکی از روشهای زیر با ما تماس حاصل فرمایند .
۱ – تماس با شرکت از طریق تلفن : ٤٤٥٢٥٢٢٢-٠٢١
۲- ارسال ایمیل به شرکت info@kok.ir
۳ ارسال پیام از طریق صفحه تماس با ما.
کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت و همچنین در صورت نیاز به راهنمایی بيشتر در خصوص انتخاب نوع بالابر و قیمت و يا حتى بازديد از محل كار شما بصورت رايگان كمك خواهند نمود.